افزایش میل جنسی
میل جنسی در بین مردان و زنان متفاوت است. بیشتر افراد از سردی میل جنسی در رنج و عذابند.افرادی که دچار ناتوانی میل زناشویی می باشند. برای تقویت قوای جنسی به دنبال درمان های عجیب غریبی هستند. در برخی کشورها اشخاص برای رسیدن به این هدف کارهای متفاوتی می کنند.

افزایش میل جنسی و روشهای متفاوت آن در کشور ها

داشتن میل جنسی مناسب برای یک رابطه زناشویی مناسب بسیار مفید است.اما خیلی از افراد دنبال عمل جراحی و کارهای خطرناک برای رسیدن به میل جنسی زیاد می روند.ما در این قسمت سلامت کوثر طب سعی بر آن داریم از روش های عجیب و متفاوت بین افراد را برای افزایش میل جنسی بپردازیم.

افزایش میل جنسی

مصرف ماهی فوگو ( افزایش میل جنسی)

در برخی از کشورها برای داشتن رابطه زناشویی لذت بخش رو به مصرف ماهی می اورند ان هم از نوع عجیب آن! یعنی مصرف ماهی فوگو.

نکته قابل تامل در مورد این ماهی این است است که سمی در  داخل آن وجود دارد اگر بصورت خوب پخته نشود جان افراد را می گیرد.با مصرف ماهی فوگو توان جنسی زیاد می شود. و می تواند باعث افزایش میل جنسی گردد. این روش در ژاپن در پیش گرفته می شود و کسی که آن را آماده می کند باید مهارت کامل داشته باشد و تکنیک لازم را بداند.

قطره اسپانیش فلای spanish fly

اسپانیش فلای یک نوع حشره شبیه به سوسک است .این قطره ساخته شده از ترکیبات حشره اسپانیش و عصاره گل سرخ میباشد رنگ و مزه خاصی ندارد که باعث میشود به راحتی مثل اب خوردن میل بفرمایید. که با خوردن چند قطره باعث افزایش میل جنسی زنانه می شود.

ریشه ماکا ( الموکارت) ( افزایش میل جنسی)

ریشه ماکا که به نام جینسینگ پرویی هم شناخته می شود در واقع یک گیاه دارویی بومی پرو است که در شرایط سخت و در ارتفاعات بسیار زیاد رشد می کند. که می تواند تعداد اسپرم  مردانه و میزان نعوظ را در حیوانات افزایش دهد

خون مار کبرا ( افزایش میل جنسی)

اینکه خون مار کبری میل جنسی را زیاد می کند شواهدی نیست. ولی در کشورهای آسیای شرقی این باور را دارند با خوردن خون مار کبری می توانند برای ساعت های متوالی میل جنسیشان زیاد شود.علل خصوص کشور ویتنام خون مار کبری پر طرفدار است.

سوپ بزاق پرنده

یکی از عجیب ترین چیز های که برای توان جنسی استفاده میکنند خورد سوپ بزاق پرنده است. و خیلی هم گران است. این سوپ در چین طرفدار های مخصوص خودش را دارد.

بهترین راهکار برای تقویت میل زنان در رابطه زناشویی چیست

قرص مگنا ار ایکس

 

نام این دارو به لاتین MagnaRx است ولی در گفتار ما به حالت های مختلف  تلفظ می شود.

قرص مگنا ارایکس پلاس Magna Rx Plus جزء بهترین محصولات بزرگ کننده برای بالا رفتن اعتماد به نفس در برقراری ارتباط جنسی و افزایش دیر انزالی است.

که متاسفانه بیش از ۸ سال است محصول اورجینال مگنا ار ایکس پلاس بزرگ کننده وارد نگردیده و بیشتر محصولات فیک میباشد.

اصل مگنا آرایکس

دانه خردل

در یونان قدیم باورشان بر این بود با مصرف خردل جریان خون در بدن زیاد می شود و همین امر باعث بیشتر شدن توان جنسی می شود.همچنین خردل در چین نیز برای افزایش میل جنسی مردان استفاده می شود.دانه خردل حکم قرص ویاگرا برای مردان را دارد

قرص  سیلدنافیل

مکانیسم ایجاد نعوظ بدین گونه است بخاطر پیامهای عصبی ایجاد شده در مغز و با تغییرات هورمونی خون در بافت آلت زیاد می شود. که موجب نعوظ یا ارکشن میشود. هر قدر خون ماندگاریش در الت زیاد باشد نعوظ بیشتری نیز خواهد داشت. هر اتفاقی که بر روی پیام های عصبی و  هورمونهای جنسی و عروق آلت اثر مناسبی ندشته باشد. باعث ایجاد اختلال در نعوظ فرد میشود.

یک دیدگاه برای “افزایش میل جنسی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه